polishenglish
ua

Firma

Dostarczamy kompleksowe, innowacyjne, specjalistyczne usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w tym wynajem wykwalifikowanych pracowników, wdrożenia procesów biznesowych, ochrony danych osobowych, usługi z sektora OZE i energetycznego.

Zgrany zespół specjalistów oraz konsultantów o kierunkowym wykształceniu, długoletnim doświadczeniu i doskonałych kompetencjach, a także rozeznaniu w licznych branżach od rekrutacji po ochronę danych osobowych, OZE czy systemy energetyczne, to klucz do sukcesu Manbroker i jego kontrahentów. Uzupełnia go rozbudowana sieć przedstawicieli w całym kraju.

Naszym celem jest wspieranie partnerów w dążeniu do rozwoju i pędzie ku nowoczesności poprzez transparentną współpracę opartą na zaufaniu przy realizacji zaawansowanych technologicznie projektów o zasięgu lokalnym czy globalnym.

Firma - dodatkowe treści
Firma - dodatkowe treści

W portfolio naszych kontrahentów i partnerów mamy duże spółki państwowe, globalne korporacje, instytucje zaufania publicznego, uniwersytety. Jesteśmy członkiem wielu prestiżowych organizacji i stowarzyszeń biznesowych w Polsce.

Zostań naszym partnerem – sprawdź, w jakim projekcie możemy Ci pomóc!