Oferty pracy

Pracownik produkcji - montaż elementów lamp

Gdańsk
/ 04.06.2019

Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta renomowanej firmy - producenta lamp oświetleniowych poszukuje osób do pracy na stanowisku:                                                      Pomocnik na produkcji - monter opraw lamp oświetleniowych


Obowiązki:
- Prace manualne związane z obsługą linii produkcyjnej;
- Montaż elementów lamp oświetleniowych
- Kontrola jakościowa i ilościowa 
- Realizowanie i kompletowanie zamówienia


Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (jedna zmiana poranna w godzinach 6.50 - 14.50
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz 
- sumienność
- praca fizyczna

 


  Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
- miłą atmosferę w pracy,
- dobry dojazd do pracy

Miejsce Pracy: Gdańsk Kokoszki

 

 

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie swojego CV na adres: r...@manbr... Wyświetl e-mail w treści wpisując nr referencyjny: PRL/2001/GD. W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO), Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
 Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail: r...@manbr... Wyświetl e-mail
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?