KONKURS

KONKURS

„Wymyśl hasło – wygraj zakupy"

 

Aby wziąć udział w Konkursie należy wymyśleć hasło reklamowe dotyczące Agencji Pracy Manbroker. Hasło powinno zawierać do 20 wyrazów i uwzględniać w sobie dwa słowa: „Manbroker” i „Praca”.

 

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie profilu na facebooku i polubienie naszej strony https://www.facebook.com/manbroker.manbroker/ oraz zapoznanie się z regulaminem Konkursu (dostępnym poniżej).

 

Hasła reklamowe należy nadsyłać drogą mailową (w treści wiadomości wpisując KONKURS) na adres konkurs@manbroker.pl podając swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, telefon) oraz zamieszczoną poniżej klauzulę do 06.05.2016. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi 16.05.2016. Czekają trzy atrakcyjne nagrody w postaci kart podarunkowych i biletów do kina. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

Nadesłanie hasła reklamowego jest jednoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem Konkursu i zaakceptowaniem jego warunków. Prosimy o załączenie klauzuli: Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby konkursu przez Manbroker Sp. z o.o. (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 26.04.2014 r Dz. U. z 2002 r, nr 101 poz. 926).

 

 

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?