Oferty pracy

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami - zastępstwa

Olsztyn
/ 10.10.2019

Manbroker Sp. z o.o.  poszukuje dla Klienta z obszaru administracji publicznej kandydatów na stanowisko:Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami - PRACA DODATKOWA/ZASTĘPSTWA

 

Obowiązki:


Praca polega na wsparciu technicznym Wydziału Nieruchomości w siedzibie Klienta przy realizacji zadań związanych m.in. z przygotowaniem, uporządkowaniem, archiwizacją oraz oznakowaniem dokumentów zgodnie z zasadami instrukcji kancelaryjnej polegającej na:
- uporządkowaniu i skatalogowaniu podstaw prawnych do dysponowania nieruchomościami
- przygotowaniu projektów tabelarycznych zestawień dla urzędów
- przygotowywaniu projektów pism i dokumentów niezbędnych do wypłat odszkodowań i regulacji stanów prawnych
- przygotowywanie projektów wniosków, zestawień, sprawozdań
- zewidencjonowaniu i uporządkowaniu dokumentów
- oznakowaniu i archiwizacji dokumentacji

Czego wymagamy?


- Doświadczenia minimum 25 miesięcy w pracy związanej z geodezją lub gospodarką nieruchomościami
- Wykształcenia min. średniego
- Płynnego poruszanie się w środowisku MS Office, Outlook
- Biegłej obsługi komputera, urządzeń biurowych
- Dyspozycyjności
- Wysokiej kultury osobistej
- Dokładności i sumienności


Oferujemy:


- Pracę Klienta z sektora Administracji Publicznej
- Umowę zlecenie

- prace kilka dni w miesiącu
- Atrakcyjną stawkę


Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@manbroker.pl w treści wpisując numer referencyjny WT/2503/OL .Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny

Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności

Informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk,
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.

Manbroker Sp. z o.o.

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?