Oferty pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Norwegia
/ 10.06.2019

Dla naszego Partnera poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce Pracy: Norwegia

 

 

Obowiązki:

 • standardowe obowiązki pielęgniarskie
 • przestrzeganie grafiku pracy
 • praca w domach opieki, klinikach, w późniejszym terminie możliwość pracy w szpitalach

 

Wymagania wobec kandydatów:

 • wykształcenie kierunkowe – certyfikat z pielęgniarstwa (bierzemy pod uwagę również kandydaturę studentów ostatniego roku studiów pielęgniarstwa zarówno licencjackich, jak i magisterskich)
 • chęć wyjazdu do Norwegii
 • gotowość do nauki języka norweskiego
 • niekaralność

 

Nasz Partner proponuje:

 • wynagrodzenie brutto do 31 500  NOK (ok. 15 000 PLN)
 • Kurs języka norweskiego (ponad 300h)
 • 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii – poznanie mentalności mieszkańców i kultury pracy, nastawione na szybką aklimatyzację w nowym miejscu
 • 27-miesięczny kontrakt
 • 1 tygodniowy urlop po 6 tygodniach pracy (przeloty w dowolne miejsce Europy są opłacane przez pracodawcę)
 • pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie wyjazdu
 • pokrycie kosztów związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem

 

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres: rekrutacja@manbroker.pl podając w tytule wiadomości nr ref.: OZ/2001/NOR

 

 • Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
 Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail:   rekrutacja@manbroker.pl  
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?