Oferty pracy

Mechanik Maszyn Produkcyjnych

Gdynia
/ 05.03.2019

Manbroker sp. z o.o. dla kluczowego Klienta – producenta kosmetyków poszukuje osób do pracy na stanowisku:

 

MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH

 

 

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe kierunkowe, średnie techniczne lub wyższe

- doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 7-15 lub 8-16

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- chęci do pracy i rozwijania się

 

Obowiązki:

- Utrzymywanie maszyn w ruchu poprzez

  • Diagnozowanie usterek
  • Wykonywanie regulacji
  • Wykonywanie bieżących napraw

- realizacja planów produkcyjnych

- utrzymywanie wskaźników jakościowych

 

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- miłą atmosferę pracy

- premię, dodatki

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@manbroker.pl w tytule wiadomości podając nr ref.: MECH/2851/GA

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
 Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail:   rekrutacja@manbroker.pl  
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

 

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?