Oferty pracy

Laborant Drogowy

Ełk
/ 29.03.2019

Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta zarządzającego siecią drogową poszukuje osób do pracy przy wsparciu technicznym prac związanych z wykonywaniem badań laboratoryjnych różnego rodzaju próbek, materiałów drogowych i mostowych.

 

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne budowlane lub osoby w trakcie studiów, po ukończeniu trzeciego roku budownictwa lub osoby posiadające doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy w laboratorium drogowym przy wykonywaniu badań laboratoryjnych

- prawo jazdy kat. B

- znajomość obsługi komputera i pakietu Office

- umiejętność pracy w zespole

- rzetelność i odpowiedzialność

 

Obowiązki:

- pomoc przy pracach techniczno-administracyjnych (wprowadzanie wyników badań, rejestrowanie korespondencji, porządkowanie i magazynowanie przebadanych próbek materiałów budowlanych)

- pobieranie próbek asfaltu i mieszanek asfaltowych i opracowywanie ich wyników itp.,

- pobieranie, transportowanie, rozformowanie, znakowanie i rejestrowanie próbek betonu itp.,

- pomoc przy pracach w zespole diagnostyki nawierzchni, w tym pobieranie próbek, opracowywanie wyników badań itp.,

- pomoc przy pracach w zespole gruntów i geotechniki, w tym pobieranie próbek gruntu, oznaczanie próbek i opracowywanie ich wyników itp.,

- pomoc przy pracach w zespole kruszyw, w tym pobieranie próbek kruszyw, oznaczanie próbek, opracowywanie wyników badań itp.,

- prowadzenie dziennika korespondencji

- obsługa urządzeń biurowych

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- możliwości rozwoju zawodowego

 

Miejsce pracy: Olsztyn/Ełk

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV na adres: rekrutacja@manbroker.pl podając w tytule nr Ref. LD/2501/OL.

 

 

 

 

  • Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
 Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail:   rekrutacja@manbroker.pl  
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?