Oferty pracy

Elektryk

Niemcy - Bremen/Munchen
/ 15.06.2019

Manbroker Sp. z o.o.  dla naszego Partnera poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

 

Miejsce Pracy: Niemcy – Bremen/Munchen

 

 

Wymagania wobec kandydatów:


- wykształcenie kierunkowe

- uprawnienia SEP do 1Kv,

- doświadczenie minimum rok

- prawo jazdy kat. B i samochód

- znajomość języka niemieckiego mile widziana

 

Nasz Partner proponuje:

- 11/12€ Netto na godzinę (w zależności od umiejętności i

doświadczenia) z opłaconym zakwaterowaniem lub 14/15€ netto bez

opłaconego zakwaterowania

 - Stałą, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - Zorganizowany i opłacany przez nas nocleg - Opiekę polskojęzycznych dysponentów - Możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld)

 

 

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

 

Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, szafy sterownicze, renowacje budynków, nowe instalacje elektryczne.

 

 

 

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim na adres: rekrutacja@manbroker.pl podając w tytule wiadomości nr ref.: EL/2001/NIEMCY

Tel: 515 049 380 lub 604 945 240

  • Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
 Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail:   rekrutacja@manbroker.pl  
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

 

Szukasz dobrej pracy ? Wypełnij formularz rekrutacyjny Szukasz pracownika ?